Os 7674 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.06 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 19.11 | 19.12 | |||
Plzeň-Bolevec | 19.15 | 19.15 | |||
Plzeň-Orlík | x | 19.18 | 19.18 | ||
Třemošná u Plzně | 19.21 | 19.26 | |||
Horní Bříza zastávka | 19.31 | 19.31 | |||
Horní Bříza | 19.35 | 19.36 | |||
Kaznějov | 19.45 | 19.46 | |||
Plasy | 19.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci