Rx 766 „Egrensis“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee142 + Bbdgmee236 + Bee238 + 2xBdpee231 + 2xBee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.39 | 6.12 | |||
Praha-Smíchov | 6.19 | 6.20 | |||
Beroun | 6.48 | 6.50 | |||
Zdice | 6.58 | 6.59 | |||
Hořovice | 7.05 | 7.07 | |||
Rokycany | 7.25 | 7.28 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.48 | 8.05 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.08 | 8.09 | |||
Stříbro | 8.30 | 8.31 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 8.52 | 8.53 | |||
Mariánské Lázně | 9.05 | 9.07 | |||
Cheb | 9.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci