Os 7602 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.16 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 8.21 | 8.22 | |||
Plzeň-Bolevec | 8.25 | 8.25 | |||
Plzeň-Orlík | x | 8.28 | 8.28 | ||
Třemošná u Plzně | 8.31 | 8.32 | |||
Horní Bříza zastávka | 8.37 | 8.37 | |||
Horní Bříza | 8.40 | 8.41 | |||
Obora u Kaznějova | x | 8.46 | 8.46 | ||
Kaznějov | 8.52 | 8.52 | |||
Plasy | 8.59 | 8.59 | |||
Horní Hradiště | x | 9.02 | 9.02 | ||
Mladotice zastávka | x | 9.06 | 9.06 | ||
Mladotice | 9.09 | 9.12 | |||
Potvorov | x | 9.18 | 9.18 | ||
Žihle | 9.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci