Os 7552 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 20.18 | ||||
Bezděkov u Klatov | 20.22 | 20.22 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20.26 | 20.30 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 20.34 | 20.34 | |||
Nýrsko | 20.38 | 20.39 | |||
Dešenice | 20.44 | 20.44 | |||
Zelená Lhota | 20.52 | 20.53 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 21.02 | 21.03 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 21.09 | 21.09 | |||
Špičák | 21.14 | 21.15 | |||
Železná Ruda město | 21.19 | 21.20 | |||
Železná Ruda centrum | 21.22 | 21.22 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 21.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci