Os 7524 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + BDs450 + 2xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.11 | ||||
Plzeň zastávka | 19.13 | 19.14 | |||
Plzeň-Doudlevce | 19.17 | 19.17 | |||
Dobřany zastávka | 19.24 | 19.24 | |||
Dobřany | 19.28 | 19.29 | |||
Chlumčany u Dobřan | 19.33 | 19.35 | |||
Přeštice-Zastávka | 19.38 | 19.38 | |||
Přeštice | 19.42 | 19.43 | |||
Lužany | 19.46 | 19.46 | |||
Borovy | 19.48 | 19.49 | |||
Červené Poříčí | 19.53 | 19.53 | |||
Švihov u Klatov | 19.56 | 19.58 | |||
Dehtín | 20.02 | 20.02 | |||
Točník | 20.06 | 20.06 | |||
Klatovy | 20.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci