Os 7511 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 3xBdtee276 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 4.00 | ||||
Točník | 4.04 | 4.04 | |||
Dehtín | 4.08 | 4.08 | |||
Švihov u Klatov | 4.11 | 4.12 | |||
Červené Poříčí | 4.15 | 4.15 | |||
Borovy | 4.19 | 4.20 | |||
Lužany | 4.22 | 4.23 | |||
Přeštice | 4.26 | 4.28 | |||
Přeštice-Zastávka | 4.31 | 4.32 | |||
Chlumčany u Dobřan | 4.35 | 4.36 | |||
Dobřany | 4.41 | 4.42 | |||
Plzeň-Valcha | 4.48 | 4.48 | |||
Plzeň-Doudlevce | 4.52 | 4.53 | |||
Plzeň zastávka | 4.55 | 4.56 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 4.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci