Os 7418 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.10 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.12 | 17.13 | |||
Plzeň-Skvrňany | 17.16 | 17.16 | |||
Vejprnice | 17.21 | 17.22 | |||
Tlučná | 17.25 | 17.25 | |||
Nýřany | 17.28 | 17.29 | |||
Zbůch | 17.33 | 17.34 | |||
Chotěšov u Stoda | 17.37 | 17.37 | |||
Stod | 17.41 | 17.42 | |||
Hradec u Stoda | 17.45 | 17.45 | |||
Holýšov | 17.50 | 17.51 | |||
Dolní Kamenice | 17.53 | 17.54 | |||
Staňkov | 17.58 | 18.00 | |||
Osvračín | 18.04 | 18.04 | |||
Blížejov | 18.08 | 18.09 | |||
Milavče | 18.13 | 18.13 | |||
Domažlice | 18.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci