Os 7373 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.46 | ||||
Cheb-Všeboř | x | 6.50 | 6.50 | ||
Stebnice | x | 6.53 | 6.53 | ||
Lipová u Chebu | 6.56 | 6.56 | |||
Salajna | x | 7.00 | 7.00 | ||
Dolní Žandov | 7.03 | 7.04 | |||
Lázně Kynžvart | 7.09 | 7.12 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 7.16 | 7.16 | ||
Mariánské Lázně | 7.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci