Os 7356 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 13.08 | ||||
Karlovy Vary-Dvory | x | 13.13 | 13.13 | ||
Chodov | 13.18 | 13.19 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 13.23 | 13.24 | |||
Královské Poříčí | x | 13.29 | 13.29 | ||
Sokolov | 13.32 | 13.34 | |||
Citice | 13.37 | 13.38 | |||
Hlavno | x | 13.40 | 13.40 | ||
Dasnice | 13.44 | 13.44 | |||
Kynšperk nad Ohří | 13.49 | 13.50 | |||
Nebanice | x | 13.53 | 13.53 | ||
Tršnice | 13.58 | 13.59 | |||
Cheb | 14.05 | 14.14 | |||
Cheb-Všeboř | x | 14.18 | 14.18 | ||
Stebnice | x | 14.21 | 14.21 | ||
Lipová u Chebu | 14.24 | 14.24 | |||
Salajna | x | 14.28 | 14.28 | ||
Dolní Žandov | 14.31 | 14.32 | |||
Lázně Kynžvart | 14.37 | 14.38 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 14.42 | 14.42 | ||
Mariánské Lázně | 14.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci