Os 7341 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 4.54 | ||||
Valy u Mariánských Lázní | x | 4.57 | 4.57 | ||
Lázně Kynžvart | 5.01 | 5.01 | |||
Dolní Žandov | 5.06 | 5.06 | |||
Salajna | x | 5.09 | 5.09 | ||
Lipová u Chebu | 5.13 | 5.13 | |||
Stebnice | x | 5.16 | 5.16 | ||
Cheb-Všeboř | x | 5.19 | 5.19 | ||
Cheb | 5.23 | 5.27 | |||
Tršnice | 5.32 | 5.32 | |||
Nebanice | x | 5.37 | 5.37 | ||
Kynšperk nad Ohří | 5.40 | 5.41 | |||
Dasnice | 5.46 | 5.47 | |||
Hlavno | x | 5.51 | 5.51 | ||
Citice | 5.53 | 5.53 | |||
Sokolov | 5.57 | 6.00 | |||
Královské Poříčí | x | 6.02 | 6.02 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 6.08 | 6.10 | |||
Chodov | 6.14 | 6.15 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 6.20 | 6.20 | ||
Karlovy Vary | 6.26 | 6.47 | |||
Dalovice | 6.50 | 6.50 | |||
Hájek | 6.55 | 6.55 | |||
Ostrov nad Ohří | 7.02 | 7.02 | |||
Vojkovice nad Ohří | 7.08 | 7.08 | |||
Stráž nad Ohří | 7.14 | 7.14 | |||
Boč | x | 7.18 | 7.18 | ||
Perštejn | 7.21 | 7.22 | |||
Kotvina | x | 7.26 | 7.26 | ||
Klášterec nad Ohří | 7.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci