Vlak 7171 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 19.46 | ||||
Dolní Libchavy | x | 19.50 | 19.50 | ||
Černovír | x | 19.53 | 19.53 | ||
Lanšperk | 19.56 | 19.58 | |||
Hnátnice | x | 20.00 | 20.00 | ||
Dolní Dobrouč | x | 20.04 | 20.04 | ||
Letohrad | 20.09 | 20.12 | |||
Verměřovice | x | 20.18 | 20.18 | ||
Jablonné nad Orlicí | 20.22 | 20.23 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 20.26 | 20.26 | ||
Těchonín | 20.30 | 20.30 | |||
Mladkov | x | 20.35 | 20.35 | ||
Lichkov | 20.39 | 20.40 | |||
Dolní Lipka | 20.46 | 20.48 | |||
Králíky zastávka | x | 20.51 | 20.51 | ||
Králíky | 20.54 | 20.56 | |||
Dolní Orlice | x | 20.59 | 20.59 | ||
Červená Voda | 21.03 | 21.04 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 21.06 | 21.06 | ||
Moravský Karlov | 21.08 |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci