railjet 71 „Gustav Mahler“ | |
Řazení vlaku: 1216_n2_1 + Bmpz893 + 4xBmpz891 + ARbmpz892 + Afmpz890 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.38 | 6.52 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.47 | 7.49 | |||
Česká Třebová | 8.22 | 8.23 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.22 | 9.24 | |||
Břeclav | 9.53 | 9.56 | |||
Wien Hbf | 10.51 | 10.58 | |||
Wien Meidling | 11.02 | 11.05 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 11.28 | 11.32 | |||
Mürzzuschlag | 12.28 | 12.30 | |||
Kapfenberg | 12.51 | 12.52 | |||
Bruck/Mur | 12.56 | 12.58 | |||
Graz Hbf | 13.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci