Os 7054 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 12.13 | ||||
Jirkov zastávka | x | 12.25 | 12.25 | ||
Odb Chomutov město | 12.29 | 12.29 | |||
Chomutov | 12.32 | 12.33 | |||
Málkov | x | 12.38 | 12.38 | ||
Kadaň-Prunéřov | 12.44 | 12.45 | |||
Klášterec nad Ohří | 12.51 | 12.52 | |||
Kotvina | x | 12.56 | 12.56 | ||
Perštejn | 13.00 | 13.00 | |||
Boč | x | 13.03 | 13.03 | ||
Stráž nad Ohří | 13.07 | 13.07 | |||
Vojkovice nad Ohří | 13.13 | 13.13 | |||
Ostrov nad Ohří | 13.19 | 13.20 | |||
Hájek | 13.27 | 13.27 | |||
Dalovice | 13.32 | 13.32 | |||
Karlovy Vary | 13.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci