Os 6957 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.13 | ||||
Dolní Zálezly | 22.20 | 22.20 | |||
Prackovice nad Labem | 22.23 | 22.24 | |||
Litochovice nad Labem | 22.26 | 22.26 | |||
Malé Žernoseky | 22.29 | 22.29 | |||
Lovosice město | 22.31 | 22.32 | |||
Lovosice | 22.35 | 22.35 | |||
Lukavec | 22.39 | 22.39 | |||
Nové Kopisty | 22.41 | 22.42 | |||
Bohušovice nad Ohří | 22.44 | 22.44 | |||
Hrdly | 22.46 | 22.47 | |||
Oleško | 22.49 | 22.49 | |||
Hrobce | 22.52 | 22.53 | |||
Roudnice nad Labem | 22.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci