..: Trasa vlaku Os 6947 - JŘ 2016 :..
Os 6947
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   11.02 
  Dolní Zálezly  11.09 11.09 
  Prackovice nad Labem  11.12 11.12 
  Litochovice nad Labem  11.14 11.14 
  Malé Žernoseky  11.17 11.17 
  Lovosice město  11.19 11.19 
  Lovosice  11.23 11.24 
  Lukavec  11.28 11.28 
  Nové Kopisty  11.30 11.30 
  Bohušovice nad Ohří  11.32 11.36 
  Hrdly  11.38 11.38 
  Oleško  11.40 11.40 
  Hrobce  11.43 11.43 
  Roudnice nad Labem  11.48  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster