..: Trasa vlaku Os 6922 - JŘ 2016 :..
Os 6922
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha Masarykovo nádraží   16.41 
  Praha-Holešovice zastávka  16.45 16.45 
  Praha-Podbaba  16.48 16.48 
  Praha-Sedlec  16.51 16.51 
  Roztoky u Prahy  16.55 16.55 
  Roztoky-Žalov  16.59 16.59 
  Úholičky  17.00 17.00 
  Řež  17.02 17.02 
  Libčice nad Vltavou-Letky  17.04 17.04 
  Libčice nad Vltavou  17.07 17.07 
  Dolany nad Vltavou  17.10 17.10 
  Kralupy nad Vltavou  17.15 17.27 
  Nelahozeves zámek  17.30 17.30 
  Nelahozeves  17.33 17.33 
  Nové Ouholice  17.35 17.35 
  Mlčechvosty  17.38 17.38 
  Vraňany  17.40 17.40 
  Cítov  17.44 17.44 
  Dolní Beřkovice  17.47 17.47 
  Horní Počaply  17.51 17.51 
  Hněvice  17.55 17.55 
  Záluží  17.58 17.58 
  Dobříň  18.01 18.01 
  Roudnice nad Labem  18.04 18.05 
  Hrobce  18.08 18.08 
  Oleško  18.11 18.11 
  Hrdly  18.13 18.13 
  Bohušovice nad Ohří  18.16 18.21 
  Nové Kopisty  18.23 18.23 
  Lukavec  18.25 18.25 
  Lovosice  18.29 18.31 
  Lovosice město  18.34 18.34 
  Malé Žernoseky  18.36 18.36 
  Litochovice nad Labem  18.39 18.39 
  Prackovice nad Labem  18.41 18.41 
  Dolní Zálezly  18.45 18.45 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  18.53  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster