R 692 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pha-Vršovice odj.n. | 6.11 | 6.19 | |||
Praha-Libeň | 6.30 | 6.31 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 6.36 | 6.53 | |||
Praha-Podbaba | 7.00 | 7.01 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.17 | 7.18 | |||
Hněvice | 7.34 | 7.35 | |||
Roudnice nad Labem | 7.42 | 7.43 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.50 | 7.51 | |||
Lovosice | 7.57 | 7.59 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.15 | 8.17 | |||
Děčín hlavní nádraží | 8.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci