..: Trasa vlaku Os 6919 - JŘ 2016 :..
Os 6919
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   17.02 
  Dolní Zálezly  17.09 17.09 
  Prackovice nad Labem  17.12 17.12 
  Litochovice nad Labem  17.14 17.14 
  Malé Žernoseky  17.17 17.17 
  Lovosice město  17.19 17.19 
  Lovosice  17.23 17.24 
  Lukavec  17.28 17.28 
  Nové Kopisty  17.30 17.30 
  Bohušovice nad Ohří  17.32 17.36 
  Hrdly  17.38 17.38 
  Oleško  17.40 17.40 
  Hrobce  17.43 17.43 
  Roudnice nad Labem  17.48 17.50 
  Dobříň  17.52 17.52 
  Záluží  17.54 17.54 
  Hněvice  17.57 17.59 
  Horní Počaply  18.02 18.02 
  Dolní Beřkovice  18.06 18.06 
  Cítov  18.09 18.09 
  Vraňany  18.13 18.13 
  Mlčechvosty  18.16 18.16 
  Nové Ouholice  18.19 18.19 
  Nelahozeves  18.21 18.21 
  Nelahozeves zámek  18.24 18.24 
  Kralupy nad Vltavou  18.29 18.42 
  Dolany nad Vltavou  18.45 18.45 
  Libčice nad Vltavou  18.49 18.49 
  Libčice nad Vltavou-Letky  18.51 18.51 
  Řež  18.53 18.53 
  Úholičky  18.55 18.55 
  Roztoky-Žalov  18.57 18.57 
  Roztoky u Prahy  19.01 19.01 
  Praha-Sedlec  19.04 19.04 
  Praha-Podbaba  19.07 19.07 
  Praha-Holešovice zastávka  19.12 19.12 
  Praha Masarykovo nádraží  19.17  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster