Os 6881 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 4.35 | ||||
Proboštov | x | 4.37 | 4.37 | ||
Bohosudov | 4.40 | 4.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 4.52 | 4.53 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.55 | 4.56 | |||
Ústí nad Labem sever | 4.59 | 4.59 | |||
Neštěmice | x | 5.01 | 5.01 | ||
Mojžíř | x | 5.03 | 5.03 | ||
Neštědice | x | 5.05 | 5.05 | ||
Povrly | 5.07 | 5.08 | |||
Povrly-Roztoky | x | 5.11 | 5.11 | ||
Dobkovice | x | 5.14 | 5.14 | ||
Choratice | x | 5.15 | 5.15 | ||
Vilsnice | x | 5.18 | 5.18 | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster