Os 6874 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.31 | ||||
Ústí nad Labem západ | 12.33 | 12.34 | |||
Bohosudov | 12.44 | 12.44 | |||
Proboštov | x | 12.47 | 12.48 | ||
Teplice v Čechách | 12.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci