R 687 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.39 | 15.41 | |||
Lovosice | 15.57 | 15.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.04 | 16.05 | |||
Roudnice nad Labem | 16.12 | 16.13 | |||
Hněvice | 16.19 | 16.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.37 | 16.38 | |||
Praha-Podbaba | 16.54 | 16.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 17.02 | 17.22 | |||
Praha-Libeň | 17.27 | 17.29 | |||
Pha-Vršovice odj.n. | 17.41 | 17.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci