..: Trasa vlaku R 679 - JŘ 2016 :..
R 679
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 3xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   8.41 
  Lovosice  8.57 8.58 
  Bohušovice nad Ohří  9.04 9.05 
  Roudnice nad Labem  9.12 9.13 
  Hněvice  9.19 9.20 
  Kralupy nad Vltavou  9.37 9.38 
  Praha-Podbaba  9.54 9.55 
  Praha Masarykovo nádraží  10.02  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster