Os 6785 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 12.02 | ||||
Obrnice | 12.06 | 12.06 | |||
Bečov u Mostu | 12.14 | 12.14 | |||
Břvany | 12.21 | 12.21 | |||
Lenešice | 12.27 | 12.28 | |||
Dobroměřice | x | 12.31 | 12.31 | ||
Louny | 12.35 | 12.38 | |||
Louny střed | x | 12.40 | 12.40 | ||
Louny město | 12.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci