..: Trasa vlaku R 676 Radobýl - JŘ 2016 :..
R 676 „Radobýl“
Řazení vlaku: 162_najbrt + 5xB249 + BDs449 + A149  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha-Vršovice odjezdové nádraží  17.53 17.59 
  Praha-Libeň  18.11 18.14 
  Praha Masarykovo nádraží  18.19 18.53 
  Praha-Podbaba  19.00 19.01 
  Kralupy nad Vltavou  19.17 19.18 
  Hněvice  19.34 19.35 
  Roudnice nad Labem  19.42 19.43 
  Bohušovice nad Ohří  19.50 19.51 
  Lovosice  19.57 19.59 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  20.15 20.17 
  Děčín hlavní nádraží  20.32  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster