Os 6742 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domoušice | 16.39 | ||||
Solopysky | x | 16.46 | 16.46 | ||
Konětopy | x | 16.50 | 16.50 | ||
Hřivice | 16.53 | 16.59 | |||
Touchovice u Loun | x | 17.01 | 17.01 | ||
Opočno u Loun | x | 17.03 | 17.03 | ||
Jimlín | x | 17.06 | 17.06 | ||
Louny město | x | 17.13 | 17.13 | ||
Louny střed | x | 17.14 | 17.14 | ||
Louny | 17.17 | 17.22 | |||
Dobroměřice | x | 17.25 | 17.25 | ||
Lenešice | 17.27 | 17.28 | |||
Břvany | 17.34 | 17.35 | |||
Bečov u Mostu | 17.41 | 17.42 | |||
Obrnice | 17.49 | 17.49 | |||
Most | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci