Os 6652 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.15 | ||||
Děčín východ | 8.18 | 8.19 | |||
Březiny u Děčína | x | 8.22 | 8.22 | ||
Malá Veleň | x | 8.26 | 8.26 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.30 | 8.31 | |||
Dolní Habartice | x | 8.35 | 8.35 | ||
Markvartice | x | 8.38 | 8.38 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 8.43 | 8.43 | ||
Česká Kamenice | 8.48 | 8.49 | |||
Horní Kamenice | x | 8.51 | 8.51 | ||
Mlýny | 8.58 | 8.58 | |||
Kytlice | x | 9.02 | 9.02 | ||
Jedlová | 9.09 | 9.14 | |||
Chřibská | 9.19 | 9.20 | |||
Rybniště | 9.23 | 9.24 | |||
Krásná Lípa město | x | 9.27 | 9.27 | ||
Krásná Lípa | 9.29 | 9.30 | |||
Rumburk | 9.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci