Os 6620 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 4.23 | ||||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 4.25 | 4.25 | ||
Stružnice | 4.31 | 4.32 | |||
Horní Police | 4.36 | 4.36 | |||
Žandov | x | 4.38 | 4.38 | ||
Starý Šachov | x | 4.40 | 4.40 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 4.45 | 4.46 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 4.50 | 4.51 | |||
Malá Veleň | x | 4.54 | 4.54 | ||
Březiny u Děčína | x | 4.57 | 4.57 | ||
Děčín východ | 5.01 | 5.03 | |||
Děčín hlavní nádraží | 5.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci