Os 6545 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 15.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 15.15 | 15.16 | |||
Louny město | x | 15.23 | 15.23 | ||
Louny střed | x | 15.24 | 15.24 | ||
Louny | 15.27 | 15.37 | |||
Veltěže | x | 15.41 | 15.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 15.45 | 15.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 15.48 | 15.48 | ||
Pátek | x | 15.50 | 15.50 | ||
Koštice nad Ohří | 15.56 | 15.58 | |||
Křesín | x | 16.01 | 16.01 | ||
Dubany | x | 16.05 | 16.05 | ||
Libochovice město | 16.08 | 16.20 | |||
Libochovice | 16.24 | 16.27 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 16.30 | 16.30 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 16.33 | 16.33 | ||
Úpohlavy | x | 16.39 | 16.39 | ||
Čížkovice | 16.42 | 16.44 | |||
Sulejovice | x | 16.48 | 16.48 | ||
Lovosice | 16.53 | 17.01 | |||
Lovosice závod | x | 17.03 | 17.03 | ||
Žalhostice | 17.06 | 17.07 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 17.11 | 17.11 | ||
Litoměřice horní nádraží | 17.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci