Os 6541 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 5.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 5.15 | 5.16 | |||
Louny město | x | 5.23 | 5.23 | ||
Louny střed | x | 5.24 | 5.24 | ||
Louny | 5.27 | 5.37 | |||
Veltěže | x | 5.41 | 5.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 5.45 | 5.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 5.48 | 5.48 | ||
Pátek | x | 5.50 | 5.50 | ||
Koštice nad Ohří | 5.56 | 5.58 | |||
Křesín | x | 6.01 | 6.01 | ||
Dubany | x | 6.05 | 6.05 | ||
Libochovice město | x | 6.08 | 6.08 | ||
Libochovice | 6.12 | 6.12 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 6.15 | 6.15 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 6.18 | 6.18 | ||
Úpohlavy | x | 6.24 | 6.24 | ||
Čížkovice | 6.27 | 6.28 | |||
Sulejovice | x | 6.32 | 6.32 | ||
Lovosice | 6.37 | 6.38 | |||
Lovosice závod | x | 6.40 | 6.40 | ||
Žalhostice | 6.43 | 6.48 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 6.52 | 6.52 | ||
Litoměřice horní nádraží | 6.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci