..: Trasa vlaku Os 6541 - JŘ 2016 :..
Os 6541
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Postoloprty   5.11 
  Březno u Postoloprt  5.15 5.16 
  Louny město x5.23 5.23 
  Louny střed x5.24 5.24 
  Louny  5.27 5.37 
  Veltěže x5.41 5.41 
  Slavětín nad Ohří x5.45 5.45 
  Radonice nad Ohří x5.48 5.48 
  Pátek x5.50 5.50 
  Koštice nad Ohří  5.56 5.58 
  Křesín x6.01 6.01 
  Dubany x6.05 6.05 
  Libochovice město x6.08 6.08 
  Libochovice  6.12 6.12 
  Slatina pod Hazmburkem x6.15 6.15 
  Chotěšov pod Hazmburkem x6.18 6.18 
  Úpohlavy x6.24 6.24 
  Čížkovice  6.27 6.28 
  Sulejovice x6.32 6.32 
  Lovosice  6.37 6.38 
  Lovosice závod x6.40 6.40 
  Žalhostice  6.43 6.48 
  Litoměřice Cihelna x6.52 6.52 
  Litoměřice horní nádraží  6.55  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster