Os 6531 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vejprty | 11.50 | ||||
Vejprty koupaliště | 11.54 | 11.54 | |||
Vejprty zastávka | 11.59 | 11.59 | |||
České Hamry | 12.04 | 12.04 | |||
Kovářská | 12.07 | 12.08 | |||
Kovářská městys | 12.13 | 12.13 | |||
Měděnec zastávka | 12.18 | 12.18 | |||
Měděnec | 12.21 | 12.21 | |||
Rusová | 12.27 | 12.27 | |||
Výsluní | 12.33 | 12.33 | |||
Nová Ves u Křimova | 12.38 | 12.38 | |||
Křimov | 12.40 | 12.40 | |||
Křimov zastávka | 12.43 | 12.43 | |||
Křimov-Suchdol | 12.46 | 12.46 | |||
Domina | 12.52 | 12.52 | |||
Černovice u Chomutova | 13.03 | 13.04 | |||
Chomutov | 13.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci