R 653 „František Křižík“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 4xB249 + Bee238 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 18.16 | ||||
Praha hlavní nádraží | 18.25 | 18.34 | |||
Praha-Vršovice | 18.38 | 18.39 | |||
Benešov u Prahy | 19.14 | 19.16 | |||
Olbramovice | 19.26 | 19.27 | |||
Tábor | 20.00 | 20.02 | |||
Soběslav | 20.16 | 20.17 | |||
Veselí nad Lužnicí | 20.23 | 20.25 | |||
České Budějovice | 20.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci