Os 6473 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.02 | ||||
Děčín východ | 16.06 | 16.11 | |||
Děčín-Staré Město | x | 16.15 | 16.15 | ||
Křešice u Děčína | x | 16.17 | 16.17 | ||
Boletice nad Labem | 16.20 | 16.21 | |||
Těchlovice | x | 16.25 | 16.25 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 16.30 | 16.30 | ||
Velké Březno | 16.32 | 16.33 | |||
Valtířov | x | 16.35 | 16.35 | ||
Svádov | x | 16.38 | 16.38 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 16.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci