Os 6405 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 7.03 | ||||
Ústí nad Labem-Střekov | 7.07 | 7.08 | |||
Sebuzín | 7.15 | 7.16 | |||
Libochovany | 7.20 | 7.20 | |||
Velké Žernoseky | 7.25 | 7.26 | |||
Litoměřice město | 7.30 | 7.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 7.35 | 7.36 | |||
Polepy | 7.39 | 7.39 | |||
Hoštka | 7.44 | 7.45 | |||
Štětí | 7.50 | 7.51 | |||
Liběchov | 7.55 | 7.56 | |||
Mělník-Mlazice | 8.00 | 8.00 | |||
Mělník | 8.03 | 8.04 | |||
Malý Újezd | 8.07 | 8.08 | |||
Všetaty | 8.13 | 8.14 | |||
Ovčáry | 8.18 | 8.19 | |||
Dřísy | 8.21 | 8.21 | |||
Stará Boleslav | 8.25 | 8.26 | |||
Otradovice | 8.29 | 8.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 8.33 | 8.34 | |||
Lysá nad Labem | 8.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci