R 635 „Svět“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bee238 + 2xBdpee231 + Bbdgmee236 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 7.16 | ||||
Praha hlavní nádraží | 7.25 | 7.34 | |||
Praha-Vršovice | 7.38 | 7.39 | |||
Benešov u Prahy | 8.14 | 8.16 | |||
Olbramovice | 8.26 | 8.27 | |||
Tábor | 9.00 | 9.02 | |||
Soběslav | 9.16 | 9.17 | |||
Veselí nad Lužnicí | 9.23 | 9.25 | |||
České Budějovice | 9.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci