Os 6276 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.32 | ||||
Předměřice nad Labem | 17.36 | 17.37 | |||
Lochenice | x | 17.40 | 17.40 | ||
Smiřice | 17.44 | 17.48 | |||
Černožice | 17.51 | 17.51 | |||
Semonice | x | 17.53 | 17.53 | ||
Jaroměř | 17.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci