Os 6230 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 + 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.16 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.19 | 7.21 | |||
Pardubice-Semtín | 7.24 | 7.24 | |||
Stéblová | 7.28 | 7.29 | |||
Čeperka | 7.31 | 7.32 | |||
Opatovice nad Labem | 7.34 | 7.35 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci