..: Trasa vlaku Os 6136 - JŘ 2016 :..
Os 6136
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Úštěk   18.27 
  Liběšice  18.34 18.38 
  Horní Řepčice x18.41 18.41 
  Ploskovice x18.48 18.48 
  Trnovany u Litoměřic x18.52 18.52 
  Litoměřice horní nádraží  18.57 18.59 
  Litoměřice Cihelna x19.01 19.01 
  Žalhostice  19.04 19.09 
  Lovosice  19.15  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster