..: Trasa vlaku Os 6123 - JŘ 2016 :..
Os 6123
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Lovosice   6.01 
  Lovosice závod x6.03 6.03 
  Žalhostice  6.06 6.07 
  Litoměřice Cihelna x6.11 6.11 
  Litoměřice horní nádraží  6.14 6.16 
  Trnovany u Litoměřic x6.21 6.21 
  Ploskovice x6.26 6.26 
  Horní Řepčice x6.33 6.33 
  Liběšice  6.36 6.37 
  Úštěk  6.43 6.44 
  Dubičná x6.51 6.51 
  Blíževedly  6.57 7.01 
  Kravaře v Čechách x7.04 7.04 
  Stvolínky x7.07 7.07 
  Zahrádky u České Lípy x7.15 7.15 
  Česká Lípa hlavní nádraží  7.23  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster