R 603 „Chomutovka“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 3xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 6.04 | ||||
Odb Chomutov město | 6.07 | 6.08 | |||
Jirkov zastávka | 6.11 | 6.11 | |||
Most | 6.22 | 6.23 | |||
Bílina | 6.33 | 6.34 | |||
Duchcov | 6.41 | 6.41 | |||
Teplice v Čechách | 6.49 | 6.51 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.07 | 7.13 | |||
Praha-Holešovice | 8.18 | 8.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.28 | 8.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci