Os 6021 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 6.28 | ||||
Krásná Lípa | 6.34 | 6.35 | |||
Jedlová | 6.49 | 6.50 | |||
Nová Huť v Lužických horách | x | 6.53 | 6.53 | ||
Svor | 7.00 | 7.01 | |||
Nový Bor | 7.07 | 7.08 | |||
Skalice u České Lípy | x | 7.13 | 7.13 | ||
Česká Lípa střelnice | 7.19 | 7.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 7.24 | 7.37 | |||
Srní u České Lípy | x | 7.43 | 7.43 | ||
Jestřebí | x | 7.47 | 7.47 | ||
Staré Splavy | x | 7.51 | 7.51 | ||
Doksy | 7.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci