Os 5912 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.33 | ||||
Havlíčkův Brod-Perknov | 14.37 | 14.37 | |||
Okrouhlice | 14.41 | 14.42 | |||
Pohleď | 14.46 | 14.46 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.50 | 14.51 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 14.54 | 14.54 | |||
Sázavka | 14.59 | 15.00 | |||
Leština u Světlé | 15.04 | 15.05 | |||
Nová Ves u Leštiny | 15.08 | 15.08 | |||
Vlkaneč | 15.11 | 15.12 | |||
Golčův Jeníkov město | 15.18 | 15.19 | |||
Golčův Jeníkov | 15.22 | 15.22 | |||
Horky u Čáslavi | 15.26 | 15.27 | |||
Čáslav | 15.32 | 15.33 | |||
Třebešice | 15.37 | 15.38 | |||
Církvice | 15.39 | 15.40 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.43 | 15.44 | |||
Hlízov | 15.46 | 15.47 | |||
Kolín | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci