Os 5911 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.07 | ||||
Hlízov | 15.13 | 15.14 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.17 | 15.18 | |||
Církvice | 15.21 | 15.21 | |||
Třebešice | 15.23 | 15.24 | |||
Čáslav | 15.28 | 15.29 | |||
Horky u Čáslavi | 15.34 | 15.34 | |||
Golčův Jeníkov | 15.38 | 15.39 | |||
Golčův Jeníkov město | 15.42 | 15.43 | |||
Vlkaneč | 15.50 | 15.51 | |||
Nová Ves u Leštiny | 15.54 | 15.54 | |||
Leština u Světlé | 15.57 | 15.59 | |||
Sázavka | 16.04 | 16.04 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 16.10 | 16.10 | |||
Světlá nad Sázavou | 16.14 | 16.15 | |||
Pohleď | 16.18 | 16.19 | |||
Okrouhlice | 16.22 | 16.23 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 16.27 | 16.27 | |||
Havlíčkův Brod | 16.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci