Os 5903 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.06 | ||||
Hlízov | 6.12 | 6.13 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.16 | 6.17 | |||
Církvice | 6.20 | 6.20 | |||
Třebešice | 6.22 | 6.22 | |||
Čáslav | 6.26 | 6.27 | |||
Horky u Čáslavi | 6.32 | 6.33 | |||
Golčův Jeníkov | 6.37 | 6.37 | |||
Golčův Jeníkov město | 6.40 | 6.41 | |||
Vlkaneč | 6.48 | 6.48 | |||
Nová Ves u Leštiny | 6.51 | 6.51 | |||
Leština u Světlé | 6.54 | 6.55 | |||
Sázavka | 6.59 | 6.59 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 7.04 | 7.05 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.08 | 7.12 | |||
Pohleď | 7.15 | 7.16 | |||
Okrouhlice | 7.19 | 7.19 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 7.23 | 7.24 | |||
Havlíčkův Brod | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci