Os 5827 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.55 | ||||
Praha-Vysočany | 13.02 | 13.03 | |||
Praha-Horní Počernice | 13.10 | 13.11 | |||
Zeleneč | 13.15 | 13.15 | |||
Mstětice | 13.18 | 13.18 | |||
Čelákovice | 13.23 | 13.24 | |||
Čelákovice-Jiřina | 13.26 | 13.26 | |||
Lysá nad Labem | 13.32 | 13.42 | |||
Ostrá | 13.45 | 13.45 | |||
Stratov | 13.47 | 13.47 | |||
Kostomlaty nad Labem | 13.50 | 13.51 | |||
Kamenné Zboží | 13.54 | 13.54 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 13.58 | 14.01 | |||
Velké Zboží | 14.06 | 14.06 | |||
Poděbrady | 14.08 | 14.09 | |||
Libice nad Cidlinou | 14.14 | 14.15 | |||
Velký Osek | 14.17 | 14.18 | |||
Veltruby | 14.21 | 14.21 | |||
Kolín-Zálabí | 14.25 | 14.25 | |||
Kolín | 14.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci