Os 5736 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 9.24 | ||||
Trutnov-Volanov | x | 9.27 | 9.27 | ||
Vlčice | x | 9.31 | 9.31 | ||
Pilníkov | 9.34 | 9.35 | |||
Chotěvice | x | 9.40 | 9.40 | ||
Hostinné | 9.44 | 9.45 | |||
Hostinné město | x | 9.47 | 9.47 | ||
Prosečné | x | 9.50 | 9.50 | ||
Klášterská Lhota | x | 9.54 | 9.54 | ||
Kunčice nad Labem | 9.58 | 10.00 | |||
Podhůří | x | 10.03 | 10.03 | ||
Vrchlabí | 10.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci