Os 5712 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 12.29 | ||||
Nová Paka město | 12.32 | 12.33 | |||
Nová Paka | 12.35 | 12.35 | |||
Horní Nová Ves | x | 12.43 | 12.43 | ||
Lázně Bělohrad | 12.46 | 12.47 | |||
Šárovcova Lhota | x | 12.50 | 12.50 | ||
Ostroměř | 12.57 | 13.00 | |||
Ohnišťany | x | 13.05 | 13.05 | ||
Smidary | 13.09 | 13.10 | |||
Skřivany | x | 13.13 | 13.13 | ||
Nový Bydžov | 13.16 | 13.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 13.26 | 13.33 | |||
Lovčice obec | x | 13.40 | 13.40 | ||
Slibovice | x | 13.43 | 13.43 | ||
Běrunice | x | 13.46 | 13.46 | ||
Městec Králové | 13.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci