Os 5632 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.01 | ||||
Újezd u Chocně | 8.06 | 8.07 | |||
Plchůvky | 8.09 | 8.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.12 | 8.13 | |||
Borohrádek | 8.18 | 8.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 8.22 | 8.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci