Os 5605 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 10.03 | ||||
Hradec Králové zastávka | 10.06 | 10.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 10.08 | 10.09 | |||
Blešno | 10.14 | 10.14 | |||
Třebechovice pod Orebem | 10.17 | 10.19 | |||
Petrovice nad Orlicí | 10.23 | 10.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 10.27 | 10.32 | |||
Žďár nad Orlicí | 10.36 | 10.37 | |||
Borohrádek | 10.39 | 10.41 | |||
Čermná nad Orlicí | 10.45 | 10.46 | |||
Plchůvky | 10.49 | 10.49 | |||
Újezd u Chocně | 10.51 | 10.52 | |||
Choceň | 10.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci