Os 5527 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 11.33 | ||||
Vitiněves | x | 11.38 | 11.38 | ||
Butoves | 11.42 | 11.42 | |||
Kovač | x | 11.46 | 11.46 | ||
Vojice | x | 11.49 | 11.49 | ||
Sobčice | x | 11.51 | 11.51 | ||
Ostroměř | 11.54 | 12.02 | |||
Dobrá Voda u Hořic | x | 12.09 | 12.09 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 12.12 | 12.14 | |||
Jeřice | x | 12.18 | 12.18 | ||
Třebovětice | x | 12.21 | 12.21 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 12.23 | 12.23 | ||
Hněvčeves | 12.26 | 12.29 | |||
Sadová | x | 12.33 | 12.33 | ||
Dohalice | x | 12.35 | 12.35 | ||
Dlouhé Dvory | x | 12.40 | 12.40 | ||
Všestary | 12.44 | 12.45 | |||
Plotiště nad Labem | x | 12.49 | 12.49 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci