..: Trasa vlaku Os 5474 - JŘ 2016 :..
Os 5474
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   16.23 
  Jaroměř zastávka x16.27 16.27 
  Kuks x16.33 16.33 
  Žireč x16.36 16.36 
  Dvůr Králové nad Labem  16.41 16.43 
  Bílá Třemešná  16.50 16.50 
  Mostek  16.58 16.59 
  Borovnička x17.02 17.02 
  Borovnice x17.08 17.08 
  Horka u Staré Paky  17.12 17.13 
  Levínská Olešnice x17.17 17.17 
  Stará Paka  17.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster